דמיינו לוחם בחיל הים ואיש שירותי הביטחון, עם יכולת מנהיגותית המובילה אותו לתפקידי פיקוד וניהול, בהם הוא פוגש את הפחד הכי גדול שלו: לעמוד מול קהל ולדבר...

קושמרו, תוצאות מדברות

נעים להכיר, זה אני

שמי אוהד קושמרו מנכ"ל קבוצת "תוצאות מדברות" - וכך בדיוק הייתי בתחילת דרכי. מאז שאני זוכר את עצמי, הלב שלי היה דוהר מהתרגשות בכל פעם שנדרשתי לעמוד מול קהל, או להעביר מסרים ורעיונות לקבוצת אנשים. עבורי, להיכנס לחלל בו יושבים אנשים ומחכים למוצא פי, היה סיוט אמיתי. למען האמת לא הייתי צריך קהל כדי להיכנס לחרדות. מראה הכיסאות הריקים הניצבים מולי, הספיק לי. באחד מהמשברים הללו, קיבלתי שתי החלטות ששינו את חיי: הראשונה היא למצוא את הדרך להתגבר על פחד הקהל שלי והשנייה: ללמד אחרים לעשות זאת.

מפחד קהל למומחה לתקשורת עם אנשים

כשהשתחררתי מתפקידי בשירות הביטחון, החלטתי להיות מאמן אישי. להפתעתי הרבה, גיליתי שגם בתפקיד זה, אצטרך לתקשר את הרעיונות ואת המסרים שלי, הן על במה, מול קהל גדול והן בפגישות אישיות. אם עד אותה נקודה בחיי, הייתי מתפשר ובוחר לעצמי תפקיד "מאיים" פחות, הפעם החלטתי לא לוותר לעצמי ובליווי האישי של אלון גל ב"תות תקשורת ותוצאות", הפכתי למאמן עסקי. מאז חלפו 10 שנים. במהלכן הפכתי למומחה לדיבור מול קהל ולסגנונות תקשורת, למאמן בכיר מוסמך סופר-ויז'ן מטעם לשכת המאמנים, מדריך מאמנים וחבר בוועדת האתיקה ומנהל בית הספר לדיבור מול קהל. את השיטות ההכשרה הייחודיות שפיתחתי לעמידה מול קהל ולתקשורת בין אישית, יישמתי מאז בהצלחה רבה בתהליכים, בסדנאות ובהרצאות בקרב 300 חברות מובילות במשק, משרדי ממשלה וגופים ביטחוניים שונים.
על הפחד שלי התגברתי. עכשיו תורכם.

"תוצאות מדברות" היא המסע שלי. אתם מוזמנים להצטרף!